Založ si blog

Čo keby sme sa dozvedeli.

Pod dojmom posledných správ o šíriacom sa Covide, Delta variante, povinnom očkovaní detí a o tom , že sa chystá aj tretia dávka ma tak napadlo, kto si ešte spomenie na všetky tie správy ktoré prebehli v našich novinách a správach o Sputniku.

Správy o tom, že sa vlastne vyrába tam, kde sa vyrábajú aj bojové chemické látky, správy o tom, ako Sputnik šlendriánsky nedodal požadované podklady na schválenie, či správy o tom ako sa sami Rusi bojkotujú Sputnik, alebo o tom ako Sputnik odmietla Brazília, či dokonca správy o tom ako výroba Sputnika poškodzuje životné prostredie.

Žiadne správy o úmrtiach po očkovaní Sputnikom, hoci keby boli, tak by sa to určite vytiahlo.

Proste nič dobré na adresu Sputnika.

A čo keby sa verejnosť miesto masírovaní „zlým“ Sputnikom, dozvedela niečo o výrobkoch iných firiem, teda o výrobkoch firiem Pfizer/ BionTech, Moderna, AstraZeneca.

Čo keby sme sa z novín , televízie , z úst našich vládnych predstaviteľov a z úst ľudí vysvetľujúcich nevyhnutnosť očkovania dozvedeli, že firma BionTech doteraz nezverejnila päť zo šiestich súhrnných správ o klinických skúškach- teda zverejnila ale zas stiahla a z toho štyri z nich zverejnila- a znovu stiahla- po požadovanom termíne.

Čo keby sme sa dozvedeli, že Firma Moderna zverejnila všetky svoje správy ( štyri klinické skúšky ) po termíne.

Čo keby sme sa dozvedeli, že po prvý krát v histórii firmy Pfizer sa stalo, že firma zverejnila všetky výsledky svojich skúšok ( tak ako to požaduje príslušný schvaľovací orgán v US a EU ) do 12 mesiacov po ukončení klinických skúšok ?

Čo keby sme sa dozvedeli, že všetky štyri firmy spomínané firmy čelia súdnym sporom ohľadne predaja neschválených liekov?

Čo keby sme sa dozvedeli, že Napr. firma Pfizer bola nútená zaplatiť pokutu spolu 2,3 miliardy dolárov za predaj lieku Bextra, napriek tomu, že nikdy nebol schválený príslušným americkým úradom. ( 2009)

Čo keby sme sa dozvedeli, že súdny spor je vedený proti firme Moderna za finančné nejasnosti ohľadne podávania žiadostí o registráciu liekov ( obvinenia z úplatkov ).( 2020)

Čo keby sme sa dozvedeli, že prvé zverejnené údaje o klinických skúškach od firiem Pfizer/ BioTech a Moderna boli kritizované šéfredaktorom časopisu Lancet. ( Ano, ten Lancet ktorý sa pochvalne vyjadril o Sputniku)

Čo keby sme sa dozvedeli, že čiastočne zverejnené údaje o výsledkoch výskumu daného lieku- bežný postup pri nalákaní prípadných spoluinvestorov- boli označené v recenzii časopisu Lancet ako: prebiehajúce klinické skúšky sa nerobia v záujme verejného zdravia a musia byť zastavené.

Čo keby sme sa dozvedeli, že publikovanie čiastkových výsledkov malo pomôcť generálnemu riaditeľovi firmy ( Albert Bourla ), predať 65 % svojich akcií v predpokladanej hodnote 5,6 milóna dolárov?(Pozn.: Čiastočne zverejňované údaje o výsledkoch výskumu daného lieku- bežný postup pri nalákaní prípadných spoluinvestorov.)

Čo keby sme sa dozvedeli, že 82 % vakcín firmy Pfizer/ BioTech a 78 % firmy Moderna zas kúpia štáty ktoré si predtým vývoj vakcín zaplatili – pozor, opakujem, ktoré vývoj vakcín zaplatili na základe dvojstranných zmlúv ešte predtým ako vôbec nejaká EU lieková agentúra začala schvaľovací proces?

Čo keby sme sa dozvedeli, že miliardy dolárov na vývoj vakcín firmy Pfizer/ Biotech a Moderna získali tieto firmy práve od štátov, ktoré sa spätne zaviazali tieto ich výrobky odkúpiť?

Čo keby sme sa dozvedeli, že všetky vyššie spomínané farmaceotické firmy úmyselne schovávali a schovávajú akékoľvek informácie o klinických skúškach z dôvodu ochrany citlivých obchodných údajov?

Čo keby sme sa dozvedeli odpoveď na otázku položenú Jilianom Kohlerom- riaditeľom oddelenia WHO ktoré má na starosti transparentnosť vzťahov medzi vládami a farmaceutickými firmami, že prečo tieto farmaceutické firmy nedodržiavajú pravidlá spoločenskej zodpovednosti a vývojovej transparentnosti?

Mimochodom, všetky vyššie uvedené skutočnosti zverejnil práve vyššie spomínaný pán a pôvodné vydanie: The Globe and Mail 2020.

Máte pocit po prečítaní vyššie uvedeného, že teda naozaj je všetko v poriadku a nik tu nehrá s nami špinavú hru a že tu nejde vôbec o naše zdravie ale iba o nič menšie ako peniaze ?

Aj tak všetci zomrieme.

06.07.2021

Vžitá predstava: budem očkovaný na čierne kiahne a už ich nedostanem. Budem očkovaný na osýpky, rubeolu , mums – a už ich nedostanem. Tri vyššie spomenuté sú choroby proti ktorým chráni tzv.: trojkombinácia. Pri vyššie spomenutých infekčných chorobách je zaujímavé, že sú úplne neškodné a v detstve ich preskákal každý človek a za [...]

Covid 19 – rok 2020 a štatistiky.

29.06.2021

Štatistický úrad Slovenskej Republiky. Aké údaje tam nájdeme v súvislosti s práve prebiehajúcou pandémiou: Rok 2020 : počty úmrtí spôsobené vírusom označovaným ako Covid 19- štyritisícštyri. ( 4004 ) Počty úmrtí podľa vekových skupín: Skupina do pätnásť rokov- 0 úmrtí. Skupina do dvadsaťpäť rokov- 3 úmrtia. Skupina ľudí v produktívnom veku- [...]

Jedlo- cesta do hrobu.

07.06.2021

Jedlo- cesta do hrobu. Bez auta, môžeme byť. Bez nového domu, no nie každý si ho môže dovoliť. Kúrenie- môže nám byť trochu zima. Elektrika, tú zas môžeme ušetriť. A jedlo. Kde sú tie časy keď sa v slovenských rodinách držal každý piatok pôst. To si ešte pamätám. A štyridsať dňový pôst pred veľkou nocou poznám už iba z literatúry. Kam sa [...]

Rusko Navaľný

Bývalý šéf sibírskej väznice zneužil väzňov na postavenie si domu

29.07.2021 23:33

Vereščak si nechal od väzňov vyrobiť i nábytok. V dome teraz žije.

nemecko, záplavy

Sýrčania po záplavách vracajú Nemecku požičané

29.07.2021 22:48

Záplavy zmenili politickú agendu pred parlamentnými voľbami.

Nemecko Leverkusen výbuch dym

Výbuch v Leverkusene má päť obetí

29.07.2021 20:22

Dvaja ľudia sú naďalej nezvestní.

Ivan Saktor

Zomrel bývalý primátor Banskej Bystrice Ivan Saktor. Mal 66 rokov

29.07.2021 19:48

Konfederácii odborových zväzov šéfoval desaťročie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 10341x
Priemerná čítanosť článkov: 1477x

Autor blogu

Kategórie